Alicja Mikłaszewicz – Chrzest Święty. - Chrzty - Parafia Tykocin

Alicja Mikłaszewicz – Chrzest Święty.

Dawno nie informowałem Was o takiej radości. Chociaż mieliśmy w tym roku 18 okazji, aby to uczynić. Przyczyny milczenia są nad wyraz błahe – zepsuł mi się aparat, a I Komunia dopiero będzie. 🙂

W niedzielę 11 maja br. odbył się w naszym kościele Chrzest Święty Alicji Mikłaszewicz. Urodziła się ona 28 lutego 2014 roku w Białymstoku. Rodzicami Alicji są Robert i Joanna, co tu dużo mówić – zakochani w sobie i naszym pięknym kościele, cyt. „najcudowniejsze miejsce na świecie”! Niestety, trudno się z nimi nie zgodzić! 🙂 Bo taka jest prawda!

         Rodzicami Chrzestnymi Ali byli: Marcin Pogorzelski i Anna Ościłowska.

Rodzicom gratulujemy, a Ala niech wzrasta w łaskach u Boga i u ludzi!

Ala Miklaszewicz6

TUTAJ ZNAJDZIECIE WIĘCEJ FOTOGRAFII