XXXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne. - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne.

W następną niedzielę – Chrystusa Króla, kończącą Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, po każdej Mszy Świętej dokonamy „Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana”. Pragniemy wraz z całą wspólnotą wiernych naszej parafii stanąć przed Panem, by uznać Jego panowanie, poddać się Jego prawu, zawierzyć i poświęcić Mu naszą Ojczyznę i nasz naród.

Przypominamy, że od minionego czwartku, na zakończenie każdej Mszy Świętej odmawiana jest modlitwa Nowenny przed Aktem przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych wyjątkowych wydarzeniach.

2. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. Na stronie internetowej parafii zostały opublikowane, zamawiane w tym roku nowe modlitwy za zmarłych – wypominki. Bardzo prosimy zainteresowanych o sprawdzenie i zgłoszenie ewentualnych błędów powstałych przy zapisywaniu i przepisywaniu.

4. Dziękujemy wszystkim osobom, które systematycznie i życzliwie wspierają rozpoczęty remont naszego kościoła. W ostatnim czasie swój dar złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Nieciec 200zł, Kolonii Tykocin – 200zł, anonimowi ofiarodawcy 100 i 40 zł.

5. W dniu dzisiejszym po wszystkich Mszach Świętych zbierane są ofiary do puszek na „Kościół w potrzebie”.

6. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Józefa Zalewskiego, lat 77 mieszkańca Tykocina. Wieczny odpoczynek…