XXV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXV Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Zbliża się wspomnienie Świętego Wincentego a’Paulo – doroczna uroczystość w naszej parafii. Suma odpustowa zostanie odprawiona w następną niedzielę 29 września o godzinie 12.00. Naszym uroczystościom będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi Rektor Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku ks. dr Marian Strankowski

Serdecznie zapraszamy na te uroczystości całą asystę procesyjną i wszystkich parafian, którzy od tylu pokoleń czczą jednego z głównych patronów naszego kościoła.

2. Wznowiliśmy próby chóru parafialnego, kolejna próba odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 19.00, na plebanii. Ponawiamy naszą serdeczną prośbę do osób z talentem wokalnym – serdecznie zapraszamy na najbliższą, piątkową próbę.

3. Dziękujemy  paniom z ul. Gasztołda, ul. Jordyka, ul. Górnickiego za posprzątanie kościoła, z prośbą o pomoc w najbliższą sobotę 28 września br., na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z Jeżewa Starego.

4. Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym dobroczyńcom, którzy z wielką  życzliwością wspierają trwające prace remontowe w naszym kościele i jego najbliższym otoczeniu. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Tykocina – 100zł, Łopuchowa – 100zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty – 200zł oraz członkinie Koła Różańcowego z Sierk i Kolonii Tykocin – 1 000zł. Bóg zapłać!

5. Na prośbę skierowaną przez Policję – pragnę ostrzec wszystkie zwłaszcza starsze i samotne osoby, przed złodziejami, działającymi „na wnuczka” lub „na policjanta” – apelujemy nie dajcie się nabrać, oszukać. Zachowajcie czujność i zdrowy rozsądek.

6. W dniu 6 października br. organizowana jest pielgrzymka na uroczystości Eucharystyczne do kościoła p.w. św. Antoniego w Sokółce. Zapisy pod numerem telefonu 506567230. Serdecznie zapraszamy.

7. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Jana Pańkowskiego, lat 69 mieszkańca Sanik. Wieczny odpoczynek…