XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich Parafian i Parafianki oraz zainteresowanych gości na tegoroczne parafialne dożynki, które  odbędą się w najbliższą sobotę 14 września br. i zainauguruje je o godzinie 11.00 – Msza Święta dziękczynna pod przewodnictwem Biskupa Łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego.

Spotyka nas w tym roku szczególne wyróżnienie, gdyż nasze parafialne dziękczynienie za plony połączone są z dożynkami wojewódzkimi. Po Mszy Świętej około godziny 13.00 powitanie gości i część artystyczna – wystąpią Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie Zielone”, zespoły folklorystyczne, wieczorem koncert Janusza Laskowskiego i zespołu Focus. Serdecznie zapraszamy.

2. Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w kolejnej pieszej pielgrzymce do Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie oraz w organizowanej w tym roku po raz pierwszy – pielgrzymce rowerowej. Postaramy się w przyszłości wykorzystać doświadczenia w organizowaniu kolejnych naszych wędrówek na uroczystości odpustowe w Krypnie. Ogółem wzięło w niej udział 180 osób pieszo i 50 rowerami. Pragniemy poinformować, że 11 Listopada br. o godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji pielgrzymów i ich rodzin. Dziękujemy Wszystkim za wspólne wędrowanie i modlitwę, szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Jednostki Strzelec za obstawienie i zabezpieczenie trasy pielgrzymki oraz Paniom z Odnowy za prowadzenie modlitw i śpiewów.

Składamy także podziękowania Urzędowi Miasta za pomoc w zorganizowaniu powrotnego transportu pielgrzymów do Tykocina.

3. Dziękujemy wszystkim dobroczyńcom naszej parafii, którzy życzliwie i systematycznie wspierają rozpoczęty remont naszego kościoła, w ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Suwałk – 100zł, Kolonii Tykocin – 100zł, Siekierk 200zł, Jeżewa Starego – 100zł, Koło Różańcowe z ul. Zagumiennej – 680 zł, z Pl. Czarnieckiego – 600zł, Bóg zapłać! Terminal

4. Za tydzień po każdej Mszy Świętej będą zbierane do puszek ofiary na Diecezjalne Radio Nadzieja.

5. Dziękujemy  paniom ze Stelmachowa za posprzątanie kościoła, z prośbą o pomoc w najbliższą sobotę 14 września br., na godzinę 9.00 (!!!) zwracamy się do rodzin z tej samej miejscowości.