XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XXIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom wczorajszej pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie. Bóg zapłać za piękne świadectwo wiary jakim było wspólne, radosne wędrowanie do Matki Pocieszenia.

Jednocześnie pragnę poinformować, że Msza Święta w intencji Bożego błogosławieństwa dla uczestników pielgrzymki do Krypna zostanie odprawiona w najbliższą środę o godzinie 6.30.

2. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Krzysztof Malinowski, kawaler zamieszkały w Łaziukach, parafia Krosno i Agnieszka Czyżewska, panna zamieszkała Kolonia Tykocin, parafia tutejsza. Zapowiedź II. Paweł Szelewa, kawaler zamieszkały w Parafii N.M.P. Matki Kościoła w Białymstoku i Elżbieta Zambrzycka, panna zamieszkała w Nieciecach, parafii tutejszej. Zapowiedź II. Tomasz Bagiński, kawaler zamieszkały w Turośni Kościelnej i Urszula Domin, panna zamieszkała w Tykocinie, parafii tutejszej. Zapowiedź II. Rafał Jabłoński, kawaler zamieszkały w Rzędzianach, parafia Radule i Anna Kalisty, panna zamieszkała w Broniszewie, parafii tutejszej. Zapowiedź I. Dawid Bagiński, kawaler zamieszkały w Choroszczy i Beata Dąbrowska, panna zamieszkała w Sawinie parafii tutejszej. Zapowiedź I.

3 Dziękujemy wszystkim, którzy życzliwie wspierają rozpoczęte prace remontowe naszej świątyni. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Białegostoku – 500zł, Jeżewa Nowego – 100zł, Broniszewa 200zł. Bóg zapłać!