XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XVIII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Pragniemy ponowić nasze zaproszenie do uczestnictwa w Apelu Jasnogórskim w łączności z pielgrzymami, którzy wyruszyli na pątniczy szlak. Wspólną modlitwę rozpoczyna Msza Święta o godzinie 20.30. Przypominamy, że w dni powszednie (oprócz niedziel!) nie będzie Mszy Świętej o godzinie 17.00, a intencje z tej godziny będą odprawione o godzinie 20.30.

Jutro – 6 sierpnia, będziemy przeżywali święto Przemienienia Pańskiego. Przemienienie Pańskie to święto radości i nadziei, że przyjdzie czas, kiedy Pan odmieni nas wszystkich. Porządek Mszy Świętych tego dnia będzie następujący; 8.00, 10.00 i 17.00, w kościele parafialnym, 9.00 – w klasztorku oraz związane z wieloletnią tradycją Msze Święte o godzinie 9.00 w Siekierkach (!!!), o 14.00 w Sawinie.

2. Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które życzliwie wspierają rozpoczęty gruntowny remont naszej świątyni. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Chorzowa – 100zł, z Suraża – 100zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty – 400zł. Bóg zapłać!

Od niedawna nasza parafia posiada terminal płatniczy. Przypominamy jednocześnie, że po każdej Mszy Świętej (w zakrystii), jak i w godzinach urzędowania kancelarii – można składać datki na remont kościoła za pomocą kart płatniczych, telefonów komórkowych pozwalających na płatności zbliżeniowe.

4. Dziękujemy dwom Paniom z ul. Zacerkiewnej i Browarnej za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła. Na najbliższą sobotę 11 sierpnia, na godzinę 10.00 – zwracamy się do rodzin z ul. Zagumiennej.

5. W ostatnim czasie odbył się pogrzeb Śp. Kazimierza Kniżewskiego, lat 81 z Tykocina, Śp. Marianny Backiel, lat 89 z Jeżewa Nowego. Wieczny odpoczynek…