XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ogłoszenia parafialne

Rozpoczął się czas wakacyjnego wypoczynku. Nie tylko praca jest wolą Bożą, ale i odpoczynek; postaraj się, aby był to odpoczynek przy Źródle!

Pamiętajmy, że wypoczynek ciała wcale nie przeszkadza trosce o ducha. W wakacje także odprawiane będą w naszym kościele Msze Święte, będzie także możliwość nawiedzenia świątyni i indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Proszę szczególnie rodziców – dopilnujcie obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej, was i waszych dzieci! Serdecznie witamy przybywających do nas Wakacyjnych Gości. Zapraszamy na niedzielne Msze święte – godziny nabożeństw w kościele parafialnym 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00, w klasztorku 9.00 i 11.00. W dni powszednie godzina 6.30 i 7.00.

2. W tym tygodniu przypada I Piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo-piątkowe o godzinie 17.00; pierwszo-sobotnie po Mszy Świętej o godzinie 7.30.

3. Pragniemy poinformować, że od następnego roku z racji niskiej frekwencji i braku potrzeby duszpasterskiej niedzielne Msze Święte w klasztorku będą odprawiane w sezonie zimowym o godzinie 9.00 i 11.00, w sezonie letnim (maj – październik) o godzinie 9.00. Wszystkie intencje przyjęte do tej pory będą odprawione we właściwym, ustalonym terminie.

4. W dniach 13-14 lipca br. organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy na 21 spotkanie Rodziny Radia Maryja. Koszt 140zł (w tym nocleg i przejazd, wyżywienie we własnym zakresie. Odjazd z Tykocina 13 lipca o godzinie 7.00, sprzed kościoła. Zapisy prowadzi Elżbieta Słowikowska i Krystyna Cackowska.

5. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Marcin Dąbrowski, kawaler zamieszkały w Sanikach i Małgorzata Żukowska, panna zamieszkała w Sawinie, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź II.

6. Dziękuję Osobom, które w ostatnich dniach złożyły swój dar na wsparcie przyszłych prac remontowych przy naszym kościele. Ofiarodawcami byli: Kółko Różańcowe ze Stelmachowa osiedla – 300zł, anonimowi ofiarodawcy z Tykocina – 300zł i 200zł; anonimowy ofiarodawca z Sanik – 100zł. Bóg zapłać!