XII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne. - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XII Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne.

Niebawem zakończymy Rok Szkolny 2015/2016. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do godnego przygotowania się na nasze wspólne dziękczynienie. Skorzystania ze spowiedzi, jeszcze przed początkiem wakacji. Uroczyste zakończenie roku szkolnego w najbliższy czwartek – 23 czerwca br. na Mszy świętej o godzinie 8.15.

Wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół, nauczycielami, personelem administracyjnym, dziatwą szkolną, młodzieżą i rodzicami – dziękować będziemy Bogu za wszelkie łaski jakie towarzyszyły nam w naszych wysiłkach i sukcesy tego czasu. Proszę, by nikogo nie zabrakło. Serdecznie zainteresowanych zapraszamy!

2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbierane są do puszek ofiary na KUL i cele edukacyjne diecezji.

3. W najbliższym czasie Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Wojciech Sokół, kawaler zamieszkały w Tykocinie i Iwona Jadwiga Hamrol, panna zamieszkała w Tykocinie, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź II. Grzegorz Dąbrowski, kawaler zamieszkały w parafii Krosno i Klaudia Sokolewicz, panna parafii tutejszej. Zapowiedź I. Andrzej Gorzelski, kawaler zamieszkały w Łopuchowie parafii tutejszej i Stefania Teresa Raszkiewicz, panna z parafii Zawady. Zapowiedź I. Piotr Dąbrowski, kawaler parafii tutejszej i Diana Koc, panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Zapowiedź I.

4. Dziękujemy wszystkim osobom, które z troską myślą o trwającym remoncie kościoła, wspierając tę ideę modlitwami i składanymi ofiarami. W ostatnim czasie swój dar złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Jeżewa Nowego – 200zł, z Łopuchowa – 100zł oraz dzieci z tegorocznej Pierwszej Komunii Świętej – 400zł. Bóg zapłać!

5. Kończą się dni modlitw o urodzaje, szczęśliwe zbiory i Boże błogosławieństwo w pracy dla rolników. W najbliższym czasie modlitwy te zostaną odprawione w:

26 czerwca br. o godzinie 14.00 – ul. Kaczorowska i ul. Piłsudskiego.

26 czerwca br. o godzinie 14.00 – Łopuchowo.

6. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Eugenii Sakowicz, lat 93 mieszkanki Sanik. Wieczny odpoczynek…