XI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

XI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Niebawem zakończymy Rok Szkolny 2017/2018. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do godnego przygotowania się na nasze wspólne dziękczynienie. Skorzystania ze spowiedzi, jeszcze przed początkiem wakacji.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w najbliższy czwartek – 21 czerwca br. na Mszy świętej o godzinie 8.15. Wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół, nauczycielami, personelem administracyjnym, dziatwą szkolną, młodzieżą i rodzicami – dziękować będziemy Bogu za wszelkie łaski jakie towarzyszyły nam w naszych wysiłkach i sukcesy tego czasu. Proszę, by nikogo nie zabrakło. Serdecznie zainteresowanych zapraszamy!

2. W związku z powtarzającymi się ostatnio nieporozumieniami i konfliktami na cmentarzu grzebalnym – informujemy, że przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac związanych z postawieniem nowego lub demontażem starego pomnika należy zgłosić ten zamiar Administracji Cmentarza w celu wykonania dokumentacji fotograficznej. Niedopełnienie tego obowiązku będzie skutkowało tym, że wszelkie wyrządzone szkody i ich naprawienie spadają na rozpoczynającego prace.

3. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej są zbierane do puszek ofiary na KUL i cele edukacyjne diecezji.

4. Pragniemy poinformować, że codziennie w dni powszednie jedną z intencji przyjętych na godzinę 17.00 – odprawia ks. Andrzej Masłowski, przybywający do nas z pomocą duszpasterską w każdą niedzielę i święta. Rozkład intencji na cały tydzień wywieszony jest od niedzieli w gablocie parafialnej. Na rozkładzie tym zaznaczone są intencje odprawiane przez ks. Andrzeja. Osoby, które mają zastrzeżenia, bądź nie życzą sobie, by te intencje były odprawiane poza parafią – proszone są o wcześniejszy kontakt z kancelarią parafialną. Brak takiego zastrzeżenia oznaczać będzie zgodę na odprawienie tej Mszy Świętej przez ks. Andrzeja w Białymstoku. Oczywiście informacja o intencji będzie podana we wstępie do Mszy Św. i modlitwie Powszechnej.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy systematycznie wspierają podjęty wysiłek remontu kościoła. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy z Białegostoku – 100zł, Herman – 500zł, Lipnik – 100zł, rodzice dziecka, które przyjęło Chrzest Święty – 100zł, rodzina Państwa Wilczewskich – 1 000zł. Bóg zapłać!

6. Dziękuję rodzinom z Siekierk, uczestniczącym we wczorajszym sprzątaniu kościoła, z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę na godzinę 10.00 – zwracam się do mieszkańców z ul. Kaczorowskiej.