VI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

VI Niedziela Zwykła – ogłoszenia parafialne

Dziękujemy wszystkim, którzy życzliwie i systematycznie wspierają gruntowny remont kościoła. W ostatnim czasie swój dar na ten cel złożyli następujący anonimowi ofiarodawcy: z Warszawy – 400zł, z Tykocina – 150zł. Bóg zapłać!

2. Za tydzień w niedzielę bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami, przygotowującymi się do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

Za tydzień, w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 12.00 – kolejne spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. Dziękujemy rodzinom z Herman za pomoc we wczorajszym sprzątaniu kościoła i dekorację ołtarzy kwiatami, z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę – 23 lutego, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z Kolonii Tykocin.

4. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbieramy do puszek datki – na pomoc Misjom w świecie. Pragniemy poinformować, że w ubiegłotygodniowej akcji zbierania funduszy na leczenie Kingi – zebrano ogółem 7 048, 52 zł. Bóg zapłać!

5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Franciszki Borowskiej, lat 94, mieszkanki Tykocina. Wieczny odpoczynek…