Małe Ciche 2017 – zimowy wypoczynek - Nowości - Parafia Tykocin

Małe Ciche 2017 – zimowy wypoczynek

Po tygodniowym pobycie szczęśliwie wróciliśmy z zimowiska narciarskiego w Małym Cichym (k/o Zakopanego), wszyscy cali i prawie zdrowi. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy modlili się za nas, o bezpieczeństwo tego wyjazdu 🙂.

Dziś zapraszamy na wysłuchanie reportażu o naszej akcji w Radiu Nadzieja (częstotliwość 103.6), godz. 13.15, powtórka godz. 18.15 🙂.
W czasie naszego wyjazdu uczyliśmy się jeżdzić na nartach, dobrego funkcjonowania w grupie, rozwijaliśmy się intelektualnie, duchowo i fizycznie.
Znaleźliśmy również czas na liczne wycieczki po okolicy, kulig z ogniskiem i zajęcia rekreacyjne w naszym pensjonacie. Zwiedziliśmy najciekawsze miejsca w Zakopanym, Nowym Targu i pobliskiej okolicy.
Największą jednak radością był oczywiście stok i narty.
Nieodłącznym elementem każdego dnia jest również modlitwa i codzienna Eucharystia.
Codziennie pamiętaliśmy o tych wszystkich, którzy okazują nam serce i dzięki których mogliśmy zorganizować ten wyjazd.
Dziękuję wychowawcom za okazane serce i bezinteresowną pomoc, którą wykonali w ramach pracy wolontariackiej, tj. ks. Maciejowi Sztych i p.Lilli Harasim, darczyńcom za wsparcie finansowe oraz ks. proboszczowi Jarosławowi Stefaniakowi za wszystkie dotychczasowe formy wsparcia i pomocy.
Dziękuję rodzicom i opiekunom dzieci za zaufanie i dobrą współpracę, a dzieciom za radość bycia ze sobą.
Dzieci z naszego wyjazdu wróciły ZDROWE, ZADOWOLONE I CHYBA SZCZĘŚLIWE… jeśli ktoś ma wątpliwości niech zapyta dzieci. Jak tylko odpocznę, postaram się o fotorelację 🙂.
Kierownik i opiekun dzieci podczas wyjazdu: Bogusława Najecka