II Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne - Ogłoszenia - Parafia Tykocin

II Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne

Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej, odprawiane są w każdy piątek o godzinie 15.00 (klasztorek) i 17.00 (kościół parafialny). Gorzkie Żale śpiewamy bezpośrednio po niedzielnej Mszy Świętej o godzinie 11.00 (klasztorek) i 12.00 (kościół parafialny). Apelujemy – znajdźmy czas, by uczestniczyć w tych nabożeństwach i dzięki nim głębiej przeżywać tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana oraz lepiej rozumieć Jego nieskończoną miłość do nas.

2. Pragniemy już dzisiaj zaprosić do udziału w uroczystościach Niedzieli Miłosierdzia Bożego, które będą połączone z wprowadzeniem relikwii Błogosławionego ks. Michała Sopocki. Uroczystościom będzie przewodniczył Biskup Henryk Ciereszko – biograf i postulator procesu beatyfikacyjnego ks. Michała Sopoćki.

3. Dziękuję paniom z ul. Zacerkiewnej i Browarnej za wczorajsze sprzątanie kościoła; z prośbą o podobne wsparcie w najbliższą sobotę – 14 marca, na godzinę 10.00 zwracamy się do rodzin z ul. Zagumiennej.

4. Dziękuję wszystkim osobom, które życzliwie darem modlitwy i ofiarą pieniężną wpierają rozpoczęty wysiłek remontu kościoła. W ostatnim czasie swój dar złożyli anonimowy ofiarodawca z Siekierk – 100zł, Kolonii Tykocin – 100zł. Bóg zapłać!

5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb Śp. Elżbiety Gorzelskiej, lat 89, mieszkanki Łopuchowa. Wieczny odpoczynek…