3 X Sakrament Małżeństwa - śluby - Parafia Tykocin

3 X Sakrament Małżeństwa

Co Bóg złączył tego i ja postanowiłem nie rozdzielać. Pragnę zatem z radością poinformować, że dzisiaj – 17 sierpnia 2013 roku Sakrament Małżeństwa w naszym kościele zawarły następujące osoby: Adam i Sylwia, Stefan i Katarzyna oraz Emil i Mariola.

Pan Młody – Emil Wesołowski pochodzi z Tykocina, podobnie jak Panna Młoda – Mariola Roszkowska. Świadkami ich ślubu byli: Paweł Perzyński z Tykocina  i Kinga Grabowska z Nieciec. Małżeństwo pobłogosławił ks. dr Ireneusz Korziński – Wiceoficjał Sądu Arcybiskupiego w Białymstoku.

sluby 17 8 201310

Pan Młody – Adam Szymiel pochodzi z Białegostoku, Panna Młoda – Sylwia Monika Mocarska jest mieszkanką Tykocina. Świadkami ślubu byli: Paweł Lubiński i Małgorzata Jankowska.

sluby 17 8 201329

Pan Młody – Stefan Kaczyński pochodzi z Białegostoku, podobnie jak Panna Młoda – Katarzyna Anna Pawłowska. Świadkami ślubu byli: Grzegorz Kaczyński i Urszula Anna Pawłowska.

sluby 17 8 20136

Dziękując za obecność na tych wspaniałych uroczystościach życzymy wszystkim nowo zaślubionym małżonkom – Szczęść Boże!

TUTAJ ZNAJDZIECIE WIĘCEJ ZDJĘĆ Z TYCH UROCZYSTOŚCI